Prodávané značky

prodavane-znacky

 

calvin-klein-logo-male

Společnost Calvin Klein byla založena v roce 1968 a je to jedna z nejpopulárnějších designérských jmen na světě. Je dokonalým příkladem odvážných ideálů, svůdné a často decentní estetiky. Calvin Klein nabízí vysoce kvalitní produkty, které prosazují převážně jednoduchý design. Sháníte dokonale elegantní doplněk do své sbírky? Doporučujeme Vám vybírat právě kabelky Calvin Klein.


 

guess-logo

Světově proslulá značka Guess založená roku 1981 vyrábí kromě designového oblečení také doplňky pro ženy i muže. Kabelky Guess jsou známé svojí originalitou, kvalitou, okouzlujícími tvary a hodí se pro každou příležitost. Hledáte stylový doplněk, se kterým budete in? Zvolte z nabídky kabelek Guess.


 

coach-logo-male


 

 victoria-secret

Victoria’s Secret je světoznámý výrobce smyslného spodního prádla. Mimo jiné nabízí tato značka v posledních letech i sportovní oblečení, kosmetiku, luxusní módní doplňky, kam patří i prestižní kolekce kabelek. Sháníte-li kabelku, která bude trendy a zaujme svým originálním vzhledem, najdete ji v naší nabídce Victoria’s Secret.


 mk-logo-male

Luxusní módní značka Michael Kors nabízí doplňky, které si zamilovaly miliony žen po celém světě. Michael Kors proslul ve světě módy právě díky svým kolekcím přepychových kabelek. Z široké nabídky této značky můžete vybírat kabelky vhodné jak na společenské události, tak na běžné nošení ve volném čase. Jestliže postrádáte elegantní, smyslný a nadčasový doplněk do Vaší skříně, Michael Kors kabelky jsou pro Vás ideální volbou.


 tommy-male

Americká módní značka Tommy Hilfiger, založena v roce 1985, je dnes jednou z nejúspěšnějších a nejznámějších značek na světě. Tato společnost dosáhla silného globálního podvědomí o prémiové značce a v módním světě zaujímá jedinečnou pozici. Tommy Hilfiger dodává svým zákazníkům po celém světe špičkový styl, prvotřídní kvalitu nejen oblečení, ale i doplňků za dostupné ceny. Pojďte se podívat a vybrat si svůj nezaměnitelný kousek od Tommy Hilfiger


polstrin-logo-male 

Společnost Polstrin Design navazuje na dlouholetou čalounickou tradici, která si zakládá na poctivé řemeslné práci. V jejich výrobcích se zrcadlí nadšení, smysl pro design a chuť zkoušet nové věci. Polstrin jde svou vlastní cestou, proto možná až nečekaně uvedl na trh kolekci kabelek z pravé kůže Soi meme. Ta odráží filozofii celé firmy vyrábět designově jednoduché, kvalitní a funkční výrobky.


 nobo-logo-male

Atraktivní evropská značka NOBO je symbolem všech žen, které mají rády osobitý, pohodlný a inspirující styl. Značka NOBO je známá svojí kvalitou, moderním designem, a především dostupnou cenou. Neváhejte se podívat na naši nabídku kabelek NOBO a vybrat si moderní kousek do Vaší skříně.


monnari-logo-male

Monnari, prestižní evropská značka, jejíž kořeny sahají do roku 1998. Monnari se vyznačuje živým a moderním stylem, který zaujme každou ženu. Jestliže Vás zajímá nadčasový design a kabelky, které hýří barvami, ale zároveň umí být decentními doplňky, doporučujeme Vám vybírat právě z nabídky značky Monnari.


esoria

 

banner-info