Trendy kabelky - jakou byste měli mít?

Trendy kabelky - jakou byste měli mít?

Poslední dobou jsou oblíbené pytlové kabelky, mini kabelky croossbody, načechrané kabelky s peřím a kabelky z přírodních materiálů. Pokud tedy ještě doma  tzv. pytel nemáte, tak je nejvyšší čas. Velkou výhodou pytle je bezpečné a praktické uzavírání. Osobně se mi pytle osvědčily i na cestování, kdy používám ráda nepromokavé materiály a pytle s pevným pruhem, který lze připnout přes tělo. Jednak je to velmi pohodlné, ale hlavně takovou kabelku Vám jen tak nikdo neodcizí a také se nemusíte bát, že se Vám např. při cestování na vodě věci promočí, takže je velmi univerzální a tedy na cestování ideální a naprostá pecka. Hodně značek nabízí i velmi zdobné a moderní designy a městské trendy vaky.

Mini kabelka přes rameno, se stane určitě Vaším oblíbeným doplňkem, kabelka má krátký popruh a nosí se upevněná přes jedno rameno na těle vpředu. Vypadá výborně jak šatům, tak k tričku a džínám a skvěle doplní Váš outfit. Nošení je velmi pohodlné a uvolní Vám ruce, samozřejmě se do nich vejdou jen maličkosti jako např. mobil, rtěnka nebo parfém ale víc ani ťuk. Ne vždy je ale potřeba s sebou nosit celý šatník. Jakmile se ji zamilujete, už nebudete chtít nosit jinou! Dalším hitem jsou načechrané chlupaté kabelky například s peřím, nebo z plyšového materiálu. Takové kabelky jsou heboučké a měkké, takže kdyby to na vás někde přišlo, tak si na ni můžete i zdřímnout. Tyto kabelky využijete na plesy, svatby a festivaly a i na běžné nošení pro ty, které rády experimentují a zkouší nové trendy. 

A posledním žhavým hitem pro letošní léto budou kabelky z přírodních materiálů např. z rákosu, ze slámy nebo z juty. Jedná se  o proutěné tašky a košíčky přes rameno nebo do ruky. Pokud jste si v minulosti již nějakou pořídili, tak ji nezapomeňte vytáhnout. V případě že se teprve na koupi chystáte, zaměřte se letos na ty kulaté, ty budou toto léto nejoblíbenější.  Tato kabelka se Vám bude hodit k šatů midi či k dlouhým šatům ideálně s květovými vzory. Nicméně budou vypadat skvěle i k džínové bundě či sukni, ale také je můžete zvolit jako součást vašeho kancelářského outfitu. Pro ty které chtějí být oblečené dle posledních trendů doporučujeme zvolit některý z pletených košíků, nabídka je opravdu široká. Letos bude dominovat jednobarevnost,  přírodní krémové odstíny a hlavně barva oranžová. Toto léto s oranžovou nebo přírodní kabelkou určitě zazáříte!

Přejeme hodně štěstí při výběru a hlavně buďte sami sebou!

Tým Kabelkomanie.cz 

 PHOTO-2020-06-07-16-35-02