DOPRAVA ZDARMA I NA VRÁCENÉ ZBOŽÍ.

Vrácení zboží a reklamace

vraceni-zbozi-reklamace

 


1.VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Kupující má v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti 14 dnů od převzetí zboží. Pro odstoupení od kupní smlouvy kupující nejprve vyplní náš formulář a kontaktuje e-shop na emailu kabelkomani@kabelkomanie.cz  či telefonním čísle  +420 774 333 763 . Následně kupující zašle zboží na adresu provozovny prodávajícího. Zboží musí být prodávajícímu vráceno na adresu: Ing. Iveta Valentová, Luční 1128, Bechyně, 391 65. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu. Po obdržení zboží Vám zašleme „DOBROPIS” se žádostí o potvrzení správnosti. Peněžní částka za zboží Vám bude vrácena do 14 pracovních dnů. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí.

stahnout-formular-vraceni

 

 


2.REKLAMACE

Reklamace zboží musí obsahovat popis závady, číslo Vaší objednávky, jméno objednávajícího, zpáteční adresu a Vaše telefonní číslo. Informujte nás prosím ohledně reklamace na na telefonním čísle +420 774 333 763 nebo na email: info@kabelkomanie.cz
Vaši reklamaci vyřídíme do 30 pracovních dnů. O přijetí reklamace vás budeme informovat emailem nebo telefonicky. Pokud bude reklamace oprávněna, bude zboží vyměněno případně opraveno, bude zasláno zpět na náklady prodejce. Pokud není oprava nebo výměna možná budou kupujícímu vráceny finanční prostředky. O způsobu vyřízení reklamace informuje prodejce kupujícího e-mailem. 
V případě, že potřebujete více informací, kontaktuje nás prosím na telefonním čísle +420 774 333 763 nebo na email: info@kabelkomanie.cz

 

stahnout-reklamacni-formular 

 



Vámi reklamované zboží společně s formulářem prosím zašlete na adresu: Ing. Iveta Valentová, Luční 1128, Bechyně, 39165

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na emailu: info@kabelkomanie.cz telefonním čísle +420 774 333 763 nebo přímo zde v chatu. Rádi Vám poradíme ohledně výměny nebo reklamace zboží. 

 

 banner-produktova-stranka69